Tıkla Ara
%100 Orijinal Ürün
  • Yacon Şurubu

Yacon Şurubu

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Diğer
  • Ürün Kodu: 485613162
  • Stok Durumu: 2-3 Gün
    89,00₺
  • 2 adet 159₺ (Kargo Bedava)
  • 3 adet 199₺ (Kargo Bedava)
Whatsapp Sipariş

Yacon Şurubu Önleyici Nedir?

Sizi fiziksel olarak değiştirecek, yılların vücutta biriktirdiği yağları atarak sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlayacak, göbeğinizi eriterek basenlerinizi küçültecek!

Yacon Şurubu sizi bambaşka bir görünüme ulaştıracak. Senelerdir kendinizi hayal ettiğiniz o zayıf bedene kavuşacaksınız. Yacon şurubu kendisinin tatlı olması sebebiyle oldukça çok tercih ediliyor. Çoğu kişi tatlı tatlı zayıflamanın oldukça güzel bir yöntem olmasından dolayı da şurubu talep ediyor. Bu sayede hem tatlıya olan iştahınız bastırılmış oluyor hem de tatlı ihtiyacınızı gidermiş oluyorsunuz.

Yacon şurubunu kilo verme gücü kullanan kişiye göre değişiklik gösterebilir. Çünkü her bünye aynı değildir. O yüzden ayda şu kadar kilo vereceksiniz gibi bir iddiada bulunamayız. Fakat yapılan testlere göre şunu söyleyebiliriz. Düzenli yacon şurubu kullanan kişilerde gözlemlenen ortalamaya göre kişi 2 ayda toplam kilosunun yaklaşık %11'ini veriyor. Çok sıkı bir tok tutucu özelliği ön planda. Bu şurubu tüketenler yemek yemeyi iştahlarını %80 oranında bastırıyor. Yani her gün yediğinizin %20'si ile doyuyor ve sofradan kalkıyorsunuz. Az yemenin sizi halsiz ya da yorgun düşüreceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü yacon şurubu barındırdığı vitaminler sayesinde size enerji veriyor ve eskisinden daha dinç oluyorsunuz.

Yacon şurubu ile zayıflama dönemi Amerika'dan başladı ve çok başarılı olması nedeniyle hızlıca tüm dünyaya yayıldı. Zayıflamadaki üstün başarısı ile senelerdir kilo problemi çekenlerin imdadına yetişti ve binlerce kadın kilo vererek ideal vücut ölçüsüne kavuştu. Siz de daha alımlı, daha ince olmak için Yacon şurubunu denemelisiniz.


Yacon Şurubu Önleyici İçeriği

İçerik bilgisini müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.


Yacon Şurubu Önleyici Kullanımı

Kullanım bilgisini müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi