Tıkla Ara
%100 Orijinal Ürün
  • Prominoxil Şampuan 250 ml

Prominoxil Şampuan 250 ml

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 52131
  • Stok Durumu: 2-3 Gün
    49,00₺
Whatsapp Sipariş

Prominoxil Şampuan Nedir ?

Saç ve saçlı deri sorunlarında; Antienflamatuar, mikro dolaşımı iyileştirici ve saçlı derinin iyi bir hidrasyona sahip olmasını destekleyici ürün olan Prominoxil Centella asiatica ve polikarboksilik asidin; çinko, sodyum, magnezyum ve manganez tuzlarının en uygun konsantrasyonlarını içermektedir.


Prominoxil Şampuan İçeriği

Prominoxil Şampuan, içeriğindeki centella asiatica antienflamatuar, mikro dolaşımı iyileştirici özelliğe sahiptir. Bütünlüğü bozulmuş deride, antioksidatif aktivitenin, kollajen sentezinin düzenlenmesini ve kan dolaşımının iyileşmesini destekler. Centella asiatica saçlı derideki çeşitli mikro dolaşım sorunlarının ve lupus, egzema, atopik dermatit, psöriazis gibi inflamatuar saçlı deri sorunlarının giderilmesini destekler. Prominoxil Şampuan içeriğindeki Polikarboksilik asidin; çinko, sodyum, magnezyum, ve manganez tuzlarının optimal konsantrasyonları ile derinin iyi bir hidrasyona ve yeterli enerji kapasitesine sahip olmasına da destek verir.


Prominoxil Şampuan Kullanımı

Prominoxil Şampuan ıslak bölgeye uygulanarak köpürtülür. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra en az 3-4 dakika bekletilir ve durulanır.


Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi