Hakkımızda

Tanıtım

Sağlık Vitrin, Sağlık ve Cilt Bakımı ürünlerinin bulunduğu bir e-ticaret platformudur. Birçok farklı kategoride, birçok marka ve ürünü tek tıkla temin edebilirsiniz.

 

Biz Kimiz?

Sağlık Vitrin, hizmet kalitesi ve bu kaliteye eş olarak ilerleyen 2017 yılında kurulmuş, anlaşmalı 2000'den fazla marka ile fazla stoklu ürün çeşidi, 20.000'in üzerinde hizmet verdiği müşteri sayısı ile Türkiye'nin online Sağlık ve Cilt Bakımı platformudur.

Merkez şubesi Ankara'da faaliyet göstermekte olup merkez depomuzda, platformumuzda yer alan tüm ürünlerin stoğu bulunmaktadır.

%100 orijinal, en seçkin markaların binlerce ürününe saglikvitrin.com ile ulaşabilir, siz de yenilene bilirsiniz.

 

Müşteri Memnuniyeti

Sağlık Vitrin, olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Müşterilerimize güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yapmaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Zamanında Teslim

Sağlık Vitrin, ürünlerini Ankara içine 24 saat içinde, Ankara dışına ise 48 saatte ulaştırıyor. Belirtilen tarihte ürünlerinizin teslimatını sağlamak şirket politikamızdır.

 

İndirim Şöleni

Binlerce seçkin markaların ürünleri sizlere sunuyor, üyelerimize özel %90 indirimlerle kaçırılmayacak fırsat avantajı sunuyoruz.

 

Tek Kargo Ücreti

İstediğiniz ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı kargo ücreti ödemek yerine, tek bir kargo ücreti ödemenizi sağlıyoruz.

 

İade Kolaylığı

Üyelerimizin iade etmek istedikleri ürünleri 15 gün içerisinde iade etme hakkı veriyoruz. Üstelik kargo ücretini biz karşılıyoruz.

(İade etmek istediğiniz ürünlerde jelatini ya da ambalajı açılmamış, kullanılmamış olması gerekmektedir.)