Zayıflama

Yunchi Çayı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yucnhi çayı bitkilerin karışımından hazırlanmış, ödem ve parazitlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir çaydır. Bu iki etki sayesinde kişinin kilosunda hızlı bir düşüş meydana gelmektedir. Özellikle ödem atılması ürünün ilk kullanımına başlanılmasından itibaren kilo vermenize ve incelmenize yardımcı olmaktadır. Parazitlerinde vücuttan atılması ile beraber kişi kendisini tok hissetmeye başlayacaktır. Çünkü tükettiğiniz besinlerin tamamı artık parazitler tarafından sindirilmeyecek. Bu etkiler kişinin kilo vermesi ve bölgesel olarak incelmesi için gerekli özelliklerdir. Spor ya da diyet yapsanız bile iştah sorununuzu dizginleyemezsiniz.

Yunchi Çayı İçeriği Nedir?

Yunchi çayı içeriği tamamen bitkilerden oluşturulmuştur. Pelin otu, yabani kekik, ebegümeci, zencefil, matcha, kuşburnu bulundurmaktadır. Bu 6 bitki doğrudan parazitlere etki etmekle beraber aynı zamanda zencefil, kuşburnu ve pelin otunun farklı bir özelliği olan ötem atma etkisi de görülmektedir. Bu sayede vücudunuzda ki fazlalıklardan hızlı bir şekilde kurtulabileceksiniz.

Ayrıca vücudunuzun sadece karı ve ya basen bölümü değil. Her bölümünden erimeye başladığınızı görebilirsiniz. Kilo vermenin en zor olduğu olay budur. Bazı bireyler basenlerini eritmek ister bazı bireyler karınlarını. Spor ve bölgesel çalışmalar uygulamadan aslında bu çok zor başarılan bir iştir. Ancak yunchi çayı sayesinde oldukça hızlı bir şekilde istediğiniz bölgelerde dahil olmak üzere kilo vermeye başlayacaksınız.

Yunchi Çayının Faydaları Nelerdir?

  • Yağ yakımını engelleyen tüm zararlı parazitleri yok eder.
  • Gaz ve kabızlık şikayetlerini ortadan kaldırır.
  • Vücuttaki tüm ödemi ve şişkinliği atar.
  • Bağırsaklardaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur.
  • Yediğiniz yemeklerdeki karbonhidratların emilimini önler.
  • %100 doğal ve anti alerjiktir, kimyasal madde barındırmaz.

Yuchi çayının faydaları bu şekilde listelenebilir. Kullanılan yeşil çayların aksine tamamen doğal ve anti alerjeniktir. Yani her birey gönül rahatlığı ile kullanabilir. Ayrıca doğadan toplanan bitkiler olduğu için tamamen organik olduğunu da söyleyebiliriz. Yunchi’nin ortalama 1 günde verdirdiği kilo miktarı 320 gr olarak belirlenmiştir. Bu birçok bireyden farklı kilo miktarları farklı metabolizma hızlarına rağmen ortalama değerdir. Bir miktar daha düşük ya da bir miktar daha yüksek kilo verme değerleri de görülebilmektedir.

Aylık verebileceğiniz kilo miktarı ise günlük bu yaktığınız 320 gram’ın ne kadar üzerinde kalori tükettiğinize göre değişmektedir. Yani günlük 250 gram depolama yapan bir vücutta ortalama gündelik 70 gram kadar kilo vermiş olacaktır. Bu da ay bazında hesaplandığında 2100 grama tekabül etmektedir. Hiçbir spor yada diyet yapmadan bile aylık 2100 gr verebilirsiniz. Bunun yanında beslenmesine dikkat eden ve spor yapan bireylerde bu rakam çok daha fazla artacaktır. Ek olarak yanlış bir anlaşılmaya sebebiyet vermemek için bu 2100 gr tamamen vücuttaki depolanmış yağlardan olduğunu belirtelim. Vücudunuzda ki ödem ve parazitlerden kaynaklı yaşadığınız kilo miktarı 1 aylık bir kullanımla bu kiloya ek olarak verilebilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı