Sağlıklı Tarifler

Yalancı Portakal Kremi

Yalancı portakal, özellikle Güneydoğu Anadolu bölgemizde yetişen ve portakala benzediği için bu ismi olan bir tür meyvedir. Familyasına baktığımızda dutgillerden geldiği dikkati çekmektedir. Olgunlaştığında 10 – 15 cm’lere kadar varan çapı ile birlikte uzaktan adeta portakalı andırmaktadır. Günümüze kadar yararı bilinmeyerek sadece evlerde ve ofislerde süs olarak kullanılan bu meyve yapılan araştırmalar sonucunda pek çok şeye iyi geldiği anlaşışmış ve yalancı portakal kremi günümüzün en revaçta merhemi olarak piyasalara sürülmüştür.

Zaman içerisinde yaşlanmaya bağlı olarak gelişen ağrı ve sancılardan bıktıysanız artık bu doğal merhem tamda size göre. Meyvenin içerisinde bulunan sıvıdan yapılan %100 doğal yollarla elde edilen kremde hiçbir katkı maddesi yoktur. Dolayısı ile hiçbir yan etkisinin de olmamasından dolayı son derece etkin bir şekilde kullanılabilmektedir.

Yalancı Portakal Merhemi Hakkında Detaylı Bilgi

Gaziantep, İskenderun gibi bölgelerimizde yetişen bir ağaçtan kopartılan bu meyve, koparıldığı andan itibaren içerisinde bulunan sütü dışarıya vermeye başlar. Bir müddet sonra içerisindeki sütün tamamının alınması için biraz sıktırılır, birazda asılır. Tüm sütü alındıktan sonra kıvamını oluşturması için birazda kabukları karışıma katılır. Hepsi bu kadar! Karıştırıldıktan sonra merhem olarak paketlenir ve kullanıcısına gönderilir.

Yukarıda anlattığımız gibi tamamen doğal ve organik yollardan elde edilen bu krem ile tüm ağrısal şikâyetlerinizden bir anda kurtulabilirsiniz. Üstelik kullanmaya başladığınız gün etkisi göstermeye başlıyor. Dilerseniz sitemize girerek kullanıcıların yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için internet adresimize bekleriz.

Yalancı Portakal Kremi Faydaları

%100 doğal yollardan elde edilen bu merhemin dillere destan pek çok faydası bulunur. İçerisinde Alkalitler, Glikozitler, Şekerler, Asitler, Katranlı maddeler, Morin, Rutin flamonitleri, C vitamini bulunmaktadır. Bunların birleşimi ile birlikte sürülen noktada ağrı ve sızıyı kesin bir şekilde sonlandırmaktadır. Sizlerde yaşlılığa bağlı olarak ağrı, sızı, kireçlenme gibi sorunlarınız var ise hemen bu kremi sipariş verebilirsiniz.

Yalancı portakal merhemi kullanımı açısından da oldukça basittir. Genellikle yatmadan önce kullanmanızı tavsiye ettiğimiz bu merhem ile birlikte ağrılarınızdan tamamen kurtulacaksınız. Normal kremler gibi ağrıyan yerinize sürmek ve sonrasında onu yedirmek yeterlidir. Bunu yaptıktan sonra geçin yatağınıza ve uyuyun. Sabah uyandığınızda etkisini hissedeceksiniz.

Firmamız vasıtası ile bu ürünü almak şimdi çok daha avantajlı durumdadır. 2 tane ve üzeri alımlarda kargo ücretini kaldırdık. Ne kadar fazla alırsan o kadar daha fazla avantajlısın diyerek dev bir kampanya yaptık. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak ve dilerseniz müşteri yorumlarına bakmak için sizleri web sitemizi görmeye davet ediyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kargolar eşliğinde sitemizden 1 tık ile verdiğiniz siparişinizi en hızlı şekilde size gönderiyor ve kapıda ödeme yolu ile ücretini alıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı