Zayıflama

Vanquish Zayıflama Nedir? Nasıl Yapılır?

Zayıflama maksadı ile kullanılan birçok yöntem bulunuyor. Bunlardan bir kısmı cerrahi operasyonlar ile olurken, bir kısmı da değişik cihazlarla gerçekleşiyor. Başarılı sonuçların dolayı ise, yaygın olarak Vanquish zayıflama yöntemi tercih ediliyor.

Vanquish Zayıflama Sistemi Nedir?

Vanquish, vücuda temas etmeden yağların parçalanmasını sağlayan bir zayıflama sistemidir. Sistem vücuttaki yağları seçerek onları parçalamakta ve cildin altındaki yağ tabakasının incelmesini sağlamaktadır.

Vanquish Zayıflama Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Sistem, yağ birikmiş bölgelere yerleştirilen ve cilde temas etmeyen bir başlığın yerleştirilmesi ile başlıyor. Başlığın üzerinde özel olarak yerleştirilmiş elektrotlar bulunuyor. Cihaz çalışmaya başladığında, elektrotlar arasında belirli bir düzene bağlı olarak, dışarıdan görünmeyen bir bağ oluşuyor. Bağların içindeki bölgelerin ayrı birer ısınma derecesi bulunuyor.

Cilt, kas ve yağlar bu yüzden ayrı sıcaklıklarla ısınıyor. böylece, cilt ve kas ortalama 41 derecelerde ısınırken, yağlar 45 derece civarında ısınıyor. Bu cihaz sayesinde uygulama yapılan bölgede bulunan, en küçük hacimli yağlar bile bu ısınmadan kaçamıyor. Isınma sonucunda ise yağların parçalanması ve incelmesi sağlanıyor.

Vanquish Zayıflama Sistemi Herkese Uygulanabilir mi?

Vanquish zayıflama sistemi, spor ve diyet uygulaması yapmasına rağmen bölgesel yağlanmadan kurtulamayan kişiler için uygulanıyor. Bu kişiler özellikle cerrahi müdahale yerine ağrısız ve acısız gerçekleşen bu yöntemi tercih edebiliyorlar. Sistem bölgesel yağ incelemesi sağlamakta, kalıcı olması ise kişilerin spor ve beslenme düzenine göre değişmektedir.

Vanquish Zayıflama Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Vanquish zayıflama sisteminin birçok özelliği, diğer zayıflama sistemlerinden öne çıkmasını sağlıyor.

Bunların en önemlileri şu şekilde sıralanıyor;

  • Sistem, uygulama yapılan bölgede sadece yağların üzerinde işlem yapıyor. Böylece cilt ve kaslara herhangi bir zarar verilmiyor.
  • Vücudun kendi metabolizmasının, yağları incelmesine doğal yoldan yardımcı oluyor.
  • Uygulama yapılacak kişilerdeki yağ oranlarına uygun değerlerde enerji veriliyor. Böylece uygulamalar kişilere özel olduğundan, daha başarılı sonuçlar elde ediliyor.
  • Sistem çok güvenlidir ve başarısı uluslararası kuruluşlar tarafından klinik olarak onaylanmıştır.
  • Kısa sürede, daha geniş alanlara uygulama yapılabiliyor. Göbeğin tüm çevresine, ortalama 45 dakikada uygulama yapılabiliyor.
  • Sistem ağrı ve acı oluşturmadığından, en konforlu uygulama olarak seçilmiştir.
  • Ağların eşitliğinden dolayı, incelmeler de homojen olarak gerçekleşiyor.
  • Diğer uygulamalarda oluşan, deri sarkmaları oluşmuyor.

Vanquish sistem herkese uygulanabiliyor, özellikle temas olmamasından dolayı çok fazla tercih ediliyor. Ayrıca, uygulama aynı anda birden fazla bölgeye yapılabiliyor.

Diğer Hususlar

Vanquish sistemin daha başarılı sonuçlar oluşturması için, günlük üç litre su içilmesi tavsiye ediliyor. Uygulama; karın çevresi ve bel kenarı, bacak, kol ve sırt bölgesinde oluşan yağlanmalar da başarı ile kullanılıyor. Sistem kalp pili takanlara, metal implant uygulaması bulunanlar ve hamile kişilere uygulanmıyor. Uygulama her mevsim yapılabiliyor. Uygulama fiyatı, uygulama alanı, yağ oranı ve seans sürelerine göre değişiklik gösteriyor.

Zayıflama ile ilgili farklı yöntemler merak ediyorsanız https://www.saglikvitrin.com/blog/zayiflama/ adresine giderek farklı yöntemler keşfedebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı