Cilt Bakım

Safbor Bulaşık Makinesi Tableti Nedir?

Safbor bulaşık makinesi tableti, bor maddesi ile üretilmiş bir temizlik ürünüdür. İçerisindeki bor maddesi sayesinde nötronları absore eder ve bulaşıklarınızı daha temiz bir hale getirir. Temizlik sektöründe oldukça önem arz eden safbor, bulaşıklarınızı yalnızca bor maddesi sayesinde değil, içerisindeki diğer doğal ürünler sayesinde de daha sağlıklı bir şekilde bulaşıklarınıza yardımcı oluyor.

Safbor bulaşık makinesi tableti nedir?, zararlımı gibi soruları kafanıza takmanıza gerek yok. Safbor, hiçbir şekilde zararlı bir madde içermez ve oldukça etkili bir üründür. Safbor bulaşık makinesi tableti, bulaşıklarınızdaki mikropları yok ederek mutfakta sizi daha temiz bir birey haline getiriyor. İçerisinde SLS ve parabel bulundurmuyor ve bardak ve tabaklarınızda oluşan su lekelerini de ortadan kaldırıyor. Tamamen doğal olduğu için sağlığınıza hiç bir şekilde yan etki göstermez ve bulaşıklarınızı göz kamaştırıcı yapar.

Safbor Bulaşık Makinesi Tableti İçeriği

Safbor bulaşık makinesi tableti içeriği, bor madeni ve çeşitli doğal ürünlerden oluşmaktadır. Safborda asıl etki gösteren madde içerisindeki bor madenidir. Bor madeni, element olarak çeşitli nötronları absore etme özelliğine sahiptir ve bu nedenle sanayi ortamında oldukça popülerdir. Yerkabuğunda bulunan 51. Element olan bor, hemen hemen 230 tane minarel bulundurur.

Bor madeni uzun yıllardan beri kullanılmaktadır ve tarihine göre 4 bin yıl önce ilk olarak Tibet`te kullanıldığı söyleniyor. Aynı zamanda bor madeni sayesinde eskiden babiller değerli maddeleri eritmek için kullanırmış, hatta eski mısırda mumyalama yaparken de kullanılmıştır. Eski Yunan ve Romalılar ise yere serperek, arena temizliği için kullanırmış.

safbor-nasil-kullanilir

Bor madeni günümüzde çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Bor madeninin %10 luk bir kısmı tamamen minarel olarak tüketilmektedir. Geriye kalan ise bor ürünleri elde etmek için kullanılmaktadır. Sabun ve deterjan gibi temizlik ürünlerinde oldukça etkilidir ve mikropları kolayca öldürebilir. Safbor bulaşık makinesi tableti içerisinde de bulunarak bulaşıklarınızı içerisindeki mineraller yardımıyla kolaylıkla temizler ve mikroplardan eser bırakmaz.

Safbor Bulaşık Makinesi Tableti Kullanımı

Safbor bulaşık makinesi tableti kullanımı oldukça basittir. Bu mucizevi temizlik ürününü gönül rahatlığıyla kullanabilir ve temiz bulaşıklara sahip olabilirsiniz. Safbor tamamen doğal olduğu için sağlığa zarar vermeden rahatlıkla kullanılabilir. Paket içerisinde 60 adet safbor bulaşık makinesi tableti bulunur ve oldukça etkilidir. Bulaşık makinenizin deterjan bölümüne yerleştirerek makinenizi çalıştırın. Ardından bulaşıklarınızda ki farkı göreceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı