Sağlıklı Tarifler

Prosgen Tablet

Prostat erkek vücudunda bulunan bir salgı bezidir.  İdrar torbasının altında bulunur. İçinde idrar kanalı ve sperm testis tüpleri bulunur. Aynı zamanda prostat bezi meni oluşumunu sağlayan sıvıyı salgılamaktadır. 45 yaşından sonra prostat büyümesi gelişir ve bu yaş ilerledikçe devam eder.  Prostat büyümesinin belli oranda olması herhangi bir risk oluşturmaz. Ancak prostatın daha fazla büyümesi idrar yolu ve mesane de sıkıntı yaratmaya başladığında sorun oluşturur.  Dolayısıyla idrar yollarında ki sistemi bozar.  Her ne kadar bu bir yaşlanma görüntüsü olsa da bu büyümenin kontrolsüz olmasının sonuçları prostat kanserine kadar devam eder.

Prosgen Tablet

Prosgen tablet doğal vitamin ve minerallerden oluşmuş prostat hastalığı üzerinde oldukça etkili üründür.  Erkeklerde ileriki yaşlarda görülen prostat sorunlarını ortadan kaldırır. Prosgen tablet prostat büyümesinin yanı sıra idrar yollarındaki sıkıntıları ortadan kaldırarak damar yollarını da açar.  Dolayısıyla kan akışı normale döner ve prostat büyümesini önler.  Dolayısıyla prostat kanseri riskini de böylelikle ortadan kaldırır.

Prostat Tedavisinde Likopen

Likopen yediğimiz bütün kırmızı renkli sebze ve meyvelerde bulunan bir maddedir.  Aynı zamanda yoğun bir antioksidandır. Kırmızı renkli sebze ve meyvelerde yoğun olarak bulunan likopen erkeklerde prostat bezi üzerinde oldukça etkilidir. Prostat büyümesi belirtilerini ortadan kaldırdığı gibi prostat kanserine karşı da yoğun bir koruyuculuk etkisi bulunur. Prosgen tabletin içinde bulunan likopen yoğunluğu 1 aylık kırmızı sebze ve meyve tüketimine eşdeğerdir.

Selenyumun Prostat Tedavisinde Önemi

Selenyum mineralinin prostat tedavisinde ki etkisi yıllardır bilinir.  Selenyum aynı zamanda prostat semptomlarını ortadan kaldırdığı gibi DNA düzenleyicisi olarak da bilinir.  Selenyumun magnezyumla birlikte kullanılması prostat büyümesinde oldukça etkilidir. Prosgen tablet içinde bulunan selenyum okyanusta yaşayan balıklardan elde edilir.

Prostat Tedavisinde L’arginin Etkisi

L-arjinin maddesi insan vücudu için gerekli ve birçok konuda hastalıkların iyileştirilmesinde başarılı maddelerden biridir.  Özellikle erkeklerde prostat büyümesini durdurduğu bilim adamları tarafından kanıtlanmış bir gerçektir. Ayrıca çinko yediğimiz birçok sebze ve meyvede belli oranda bulunur.  Ancak prostat belirtileri gösteren hastalarda çinkonun takviye edici gıdalar ile ve ürünlerle de desteklenerek arttırılması prostat büyümesini önleme konusunda etkilidir.

Prosgen tablet siparişi vermek istiyor ancak nereden vereceğinizi bilmiyorsanız https://www.saglikvitrin.com/prosgen bu adrese giderek orijinal ürünleri güvenle sipariş verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı