Sağlıklı Tarifler

Prostat Hastalığı ve Polibor Damla

Prostat erkeklerde bulunan ve spermin canlı kalması için gerekli olan sıvıyı üreten bir organdır. Prostat ayrıca içinden geçen idrarın dışarıya çıkmasına da imkan sağlamaktadır. Prostatın çeşitli nedenlerle büyümesi ise erkeklerde özellikle idrar yapma konusunda önemli sorunlara yol açar. Bunların başında ise; çok fazla sıklıkla idrara çıkma, idrarı tam yapamama veya idrar yapmada sorunlar oluşması gibi problemler geliyor.

Prostat rahatsızlığının tedavisi ise oldukça zahmetli ve masraflı olmaktadır. Özellikle prostat bezinin iltihaplanması olarak adlandırılan prostatit, başta idrar yapma sorunları olmak üzere, yaşam kalitesini düşüren birçok probleme neden oluyor. Polibor, prostatit sorununu tamamen ve kısa sürede çözüyor. Polibor sayesinde erkekler, daha konforlu ve sorunsuz bir hayat sürüyorlar.

Polibor Hangi Durumlarda Kullanılıyor?

Polibor, prostatit belirtisi olanlarda güvenle kullanılan bir ürün. Poliborun kullanılacağı ve aynı zamanda prostatit belirtisi olan durumlar şu şekilde sıralanıyor;

  • 6 ayda veya yılda bir defa kasık bölgelerinde ağrısı olanlar
  • Normalden çok daha fazla, tuvalete gitme ihtiyacı duyanlar
  • Testislerinin birinin daha aşağı pozisyonda olduğunun farkına varanlar
  • Cinsel ilişki öncesinde sertleşme sorunu yaşayanlar
  • Sürekli ishal veya kabızlık sorunu olanlar
  • Gün içinde idrar yaparken, en az bir defa sorun yaşayanlar (yanma veya zorlanma gibi)
  • Apış arasında sürekli kaşıntı hissedenler

Bu sorunların yanında, prostatit rahatsızlığı olanların cinsel arzularında da önemli bir eksiklik görülmektedir. Polibor, prostatit tedavisini gerçekleştirerek, cinsel isteğin de eski seviyesine ulaşmasını sağlıyor.

Neden Polibor Kullanılmalı?

Polibor kullanmanın erkekler için birçok avantajları bulunuyor. Polibor sayesinde erkekleri rahatsız eden ve makattan parmakla yapılan masajlara gerek kalmıyor. Polibor kullanılarak, pahalı tanılardan, masraflı iğne ve hap tedavilerinden ayrıca yüksek fiyatlı operasyon ve ameliyatlarından kurtulmuş olunuyor. Kısacası polibor, prostatit rahatsızlığı olan erkekleri yüksek masraflardan kurtarıp, konforlu bir hayat sağlıyor.

Polibor Test Edilmiş Bir ürün müdür?

Poliborun tüm klinik testleri yapılmıştır. Yapılan denemeler sonucunda, polibor kullanan hastaların % 89’unda başarı elde edilmiştir. Polibonun etkisi, dünyada önemli uzmanlar tarafından onaylanmıştır. 40 ve daha üzeri yaşlarda daha etkili olduğu belirtilen ürünün ekolojik ve ileri teknoloji ile üretilen bileşenleri bulunuyor. Poliboru bu güne kadar 40 bin civarında kişinin kullandığı ve sorunlarının tedavisinde % 98 oranında başarı elde edildiği belirtiliyor.

Poliborun Yapılan Test Sonuçları Nelerdir?

Polibor, prostatit rahatsızlığının yaygın olarak görüldüğü ve kronik propstatit hastalığı tespit edilen 38 yaş ile 73 yaşları arasındaki hastalarda test edilmiştir.

İki ay süren klinik testleri sonucunda;

  • Diğer ilaçlarla kramp, ağrı ve yanmalar % 56 oranında azalırken, polibor kullananlarda bu oran % 100 olarak gerçekleşmiş.
  • Diğer ilaçlarla prostat bezinin normale dönme oranı % 9 oranında olurken, polibor kullananlarda bu oran % 89 olarak gerçekleşmiş.
  • Diğer ilaçlarla idrara çıma isteği % 28 oranında normale dönerken, polibor kullananlarda bu oran % 97 olarak gerçekleşmiş.

Testlerin sonucunda ayrıca, polibor kullanan hastaların idrar yaparken sorun yaşamadıkları ve tam bir rahatlama hissettikleri de tespit edilmiş.

Poliborun İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Polibor damla, tamamen doğal ürünlerden oluşuyor. İçeriğinde bulunan sıvı propolis ekstratının, özellikle ileri yaşlardaki prostat tedavilerinde % 90 oranında başarısı ispatlanmış. Aktif sıvı boron, yaşı ilerlemiş erkeklerde görülen testesteron yıkımını büyük oranda azaltması ile biliniyor. Poliborun içeriğindeki nar çekirdeği yağının prostat kanseri tedavisinde, kabak çekirdeği yağının ise rahatsızlığı oluşturan prostat hücrelerinin oluşumunu engellediği kanıtlanmış.

Polibor Nasıl Kullanılıyor?

Poliborun büyük başarılarına rağmen, kullanımı çok kolay. Önerilen süre boyunca tedavi için günde iki defa kullanmak yeterli oluyor. Ürünün, bir bardağın dörtte biri kadarına su konulup, 10 damla damlatılıp karıştırılarak içilmesi gerekiyor. Ürünün kullanılmasında tam etki sağlanması için, günlük ve düzenli kullanılması gerekiyor.

Polibor Nasıl Tedavi Ediyor?

Polibor öncelikle prostat bezindeki mevcut kan dolaşımının daha da hızlanmasını sağlıyor. Prostattaki sperm oluşumlarının daha sağlıklı olmasına katkı sağlıyor. İçeriğindeki maddeler sayesinde, prostat bezindeki iltihabın azalarak kurulmasını yardımcı oluyor ve cinsel isteğin artmasına katkıda bulunuyor. Böylece erkeklerin idrara çıkmaları normal düzene dönüyor, bel ve kasıklardaki ağrılar azalarak yanma hissi ortadan kayboluyor. Vücut bağışıklık kazanıyor ve cinsel ilişkide yaşanan sertleşme sorunu da çözülmüş oluyor.

Polibor Kullananların Yorumları Nelerdir?

Polibor kullananların yorumları tamamen olumlu ve başarılı sonuçlarla dolu. Özellikle ileri yaşlarda ürünü kullananların yorumların başında, uzun süre prostatit rahatsızlığı yaşadıkları ve tek çözüm olarak ameliyatın önerildiğinden bahsediliyor. Bu kişiler düzenli olarak yaklaşık 5 ay civarında polibor kullandıktan sonra, tekrar tahlil yaptırdıklarını ve hastalığın tamamen geçtiğini söylüyorlar. Yorumların genelinde ise, özellikle idrar yapmada yaşadıkları tüm sorunların, polibor kullanımına başlanması ile azaldığını ve değişen süreler sonunda, bu sorunların tamamen ortadan kalktığı belirtiliyor. Kullanıcı yorumlarından, polibor ürününün en az iki aylık kullanımdan sonra tam olarak etkisinin görüldüğü anlaşılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı