Doğal Takviyeler

Onilic Ne İşe Yarar?

Onilic, düzenli kullanımda bağışıklık sisteminden kolesterole, damar tıkanıklığından tansiyona kadar birçok konuda fayda görebileceğiniz bir üründür. Bu ürün hiçbir şekilde ilaç değildir. Sadece belirtilen problemler karşısında size tedavi sırasında yardımcı olacak takviye bir üründür. Ayrıca takviye olarak da kullanabileceğiniz bir üründür.

Onilic ile düzenli kullanımda beklediğiniz etki şu şekildedir;

  • Onilic tamamen doğal içeriği sayesinde vücudunuzun direncini arttırır. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi sayesinde kısa süre içinde birçok hastalığa karşı dirençli hale gelebilirsiniz.
  • Damarlarınızda ortaya çıkabilecek pıhtılaşma ve yağ birikimine karşı da etkili bir üründür. Bu sayede damar tıkanıklığına bağlı olarak gelişecek hastalıkların riskini azaltan bir takviyedir.
  • Kan basıncınızı düzenleyici bir etkiye sahiptir. Bu sayede tansiyonunuzu dengeler.
  • Doğal bileşenleri sayesinde kolesterolün düşürülmesinde ve kontrol altına alınmasında etkilidir.
  • Hücrelerin hasar görmesine neden olacak zararlı moleküllerin de ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Tıp dünyasında son yıllarda antibiyotik ilaçlara olan ilgi azalmıştır. Vücut zaman içinde bu ilaçlara karşı bağışıklık geliştirdiği için uzmanlar da hastaları antibiyotik öncesi ilaçlara yönlendirmektedir. Yani bitkisel ve doğal karışımları içine alan alternatif tıp teknikleri yoğun olarak tercih edilmeye başlamıştır. Onilic de doğal ve bitkisel bileşenleri kendi içinde barındıran ve özel formülü olan bitkisel bir karışımdır. Düzenli kullanımda beklenen etkiyi verir. Bu etkiyi görebilmek için en az 21 gün boyunca kullanmaya devam etmelisiniz.

Onilic İçeriğine Ne Var?

Onilic tamamen bitkisel içeriğe sahip bir üründür. İçindeki sarımsak sayesinde grip ve nezle gibi mevsim hastalıklarından korunabilirsiniz. Buna ek olarak damarlarda ortaya çıkan pıhtılaşmaya da engel olacaktır. Tansiyon ve kan şekerini de düzenleyici etkisi vardır.

Onilic bünyesindeki soğan bileşeni sayesinde doğal olarak bağışıklık güçlendirici etki görebilirsiniz. Bu sayede kolesterolü dengede tutabilir ve buna bağlı olarak ortaya çıkabilecek kalp rahatsızlıklarının ortaya çıkış riskini azaltabilirsiniz. Limon ise birçok vitamin ihtiyacınızın karşılayarak yüksek tansiyon,  solunum sorunları,  obezite, boğaz enfeksiyonu,  karaciğer rahatsızlıkları gibi birçok hastalığa karşı etkin bir mücadelecidir.

onilic kür

Onilic içinde yer alan bitkisel bir diğer bileşen deve dikeni kanser hücrelerinin gelişmesini engelleyici bir özelliğe sahiptir. Bu sayede kanser hücrelerinin gelişmesi durdurulabilir.  Enginar bileşeni ile toksit maddeleri vücudunuzda daha kolay atabilirsiniz.  Karaciğerin sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı  olan bir bileşendir.  Zencefil ile de inme ya da kalp krizi gibi rahatsızlıkların ortaya çıkış riskini azaltabilirsiniz.  Nefes darlığı sorunlarına karşı da yardımcı bir üründür.

Onilic Fiyatları

 Onilic fiyatları tamamen paket önerileri üzerine belirlenir. 30 günlük paket, 60 günlük paket ve 90 günlük satış paketleri vardır. Bu paketlerde sırasıyla 1, 2 ve 3 kutu ürün yer alır.  Ürünü satın alırken çoklu alımlarda kutu bazında indirimler sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı