Cilt Bakım

Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı

Tırnaklarda oluşan kalınlaşma ve şekil bozukluklarının sebebi genelde tırnak mantarıdır. Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı ile mantarlar absorbe edilerek kalıcı bir şekilde yok oluyor. Tırnaklarınız eski sağlığına tekrardan kavuşsun..

Tırnak Mantarı Nedir ve Nasıl Oluşur?

Tırnak mantarı el ve ayaklarda dermatofit denilen organizmalar yüzünden oluşur. Hem tırnak yatağını hem de tırnak plağını tutan bir enfeksiyon türüdür. El ve ayakta oluşan hastalıklarının hemen hemen yarısı mantardan kaynaklıdır.

Basit yaralanmalar sonucu oluşan mantar bulaşıcıdır. Tırnakların kısa ve dipten kesilmesi, el ya da ayak tırnağı kırılması, dar olan ayakkabıların ayak tırnaklarını sıkıştırması gibi durumlarda basit yaralanmalar oluşur. Bu yaralanmalar sonucu tırnağa mantarlar yerleşir. Tırnak mantarları ortak kullanım alanı ya da ortak kullanılan eşyalardan bulaşabilir. Nemli ve sıcak ortamlarda çoğalan mantarlar tamamen dezenfekte olmuş ortamlarda bile bulunabilir. Nemli çoraplar, uzun süre giyilen kapalı ayakkabılar, tatilde yapılan havuz keyifleri sonucu mantarlar artabilir.

Tırnak mantarı tırnağın hem fizyolojisini hem de görüntüsünü bozar. Tırnaklar uç kısımlarından kalınlaşarak çatlar. Bazı durumlarda tırnak uçları un ufağı gidi dağılır. Kalınlaşan ve batan tırnakların kesilmesi hem zordur hem de kişiye acı verir. Tırnağınızdaki oluşumlar mantara benziyor ise mantar muayenesi (mantar kültürü) için gerekli işlemleri yaptırın.

Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı Ne İşe Yarar?

Nature Genome tırnak mantarı şampuanı parmasötik etkisi ile ayağınızdaki mantarı kısa süre içerisinde yok eder. Ürünün herhangi bir yan etkisi olmayıp Sağlık Bakanlık’ından onaylıdır. Türkiye’deki birçok üniversitede yapılan testler sonucunda onay almıştır.

Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı Etkileri

Ayak mantarı tedavisinde kullanılan şampuanın birçok etkisi vardır. Ayak ve el tırnaklarında oluşan kalınlıkların azalmasını sağlar. Mantardan kaynaklı kaşınma ve terlemeyi zamanla bitirir. Mantardan dolayı meydana gelen hasarlı tabakayı onararak yeni mantar oluşumu için kalkan olur. El ve ayak tırnaklarındaki fiziksel bozuklukları giderir.

Nature Genome Tırnak Mantarı Nasıl Tedarik Edilir?

Nature Genome Tırnak Mantarı şampuanını almak için Nature genome adresini ziyaret edin. Site üzerinden verdiğiniz siparişi kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme satın alın. Gün içerisinde saat 3’e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. 256 BitSLL ile sağlanan site güvenliği, kişisel bilgilerinizi saklayarak üçüncü şahıslar ile paylaşmıyor.

Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı Kampanyaları

Sınırlı sayıda bulunan Nature Genome Tırnak Mantarı şampuanı için kampanyalar mevcuttur. 2956 kullanıcı tarafından satın alınan 1 adet tırnak mantarı şampuanı devam kürü 90 TL+KDV, 2 adet tırnak mantarı şampuanı kesin sonuç kürü 160 TL (KDV dâhil) ve 3 adet Tırnak Mantarı şampuanı (2 yıl korumalı) 199 TL (KDV dâhil) olarak satılıyor.

Sadece eczanelerden ve Nature genome sitesinden satın alınabilen Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı için web sitelerinden kredi kartı kullanımı olmuyor. Açılmayan veya kullanılmayan ürünler 365 gün süre ile geri iade yapılıyor. Firma tarafından geri iade alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde ödenen para hesaba geri yatırılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı