Saç Bakım

Mavi İksir Saç Serumu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Mavi İksir İle Saçlarınız Eski Formuna Geri Kavuşsun

Saç dökülmeleri oldukça can sıkıcı bir durumken geliştirilen birçok ürünler bulunur. Saç dökülmeleri genellikle saç bakımının aksatılması, saçın nemini kaybetmesi ve saç köklerinin yeteri kadar beslenememesidir. Bunun önüne geçebilmek oldukça kolaydır. Saç bakım ürünlerini, düzenli kullanımdan sonra kişilerde saç dökülmesi azalmıştır. Saçların dökülmesi birçok nedene bağlıyken genel olarak, saç köklerinin yeterli beslenmemesidir. Mavi iksir saç serumu çinko, demir, folik asit, protein, e vitamini gibi birçok değerli besin kaynaklarını içermektedir. Yani saç kökleri için gerekli bütün besin kaynaklarını içererek saçın çıkma süreci, doğal yollarla sağlanabilir. Ancak mavi iksir saç serumunu düzenli kullanım sonrası sonuç alınırken 6 haftalık süreç sonrasında gözle görülür şekilde saç dökülmelerinde azalma görülür.

Mavi İksir Saç Dökülmesi

Mavi İksir Nedir

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından marka tescilli olan Mavi İksir losyonu Mardin’li eczacının bulduğu saç serumudur.Mavi iksir, dökülen saçlarınızı deri altındaki kökleri besleyerek tekrar geriye getiren içerisindeki vitamin bileşenleri sayesinde oldukça etkili olan bir saç çıkartma losyonudur .Doğadan topladıkları bitkilerin özelerini karıştırarak yaptıkları bu bileşen 7 laboratuvar ortamından test edilmiş ve %92’lik bir başarı oranı ile değerli müşterilerine sunulmuş bir ürünüdür Kısa süre içerisinde ilgi odağı olmasının nedeni tamamen doğal olarak kimyasal içermeyen formül olmasıdır.Sadece saç dökülmesini önlemekle kalmıyor saçları besleyen vitaminleri içeriğinde bulundurduğundan düzenli kullanım sonucunda saçları parkak, canlı ve güçlü yapıyor.Ayrıca kepeklenmeye karı koyuyor.Mavi iksir ilaç değildir. Tedavi edici doğal saç serumlarındandır.

Mavi İksir

Mavi İksir Kullanımı

Her gün duştan sonra kullanılan serum, saç diplerine nazik hareketlerle masaj yaparak uygulanmalıdır. Saçların temiz olması gerekliyken duşta sadece şampuan kullanmak yeterli olacaktır. Saçların nem dengesini korurken, gerekli besinlerini alan saç kökleri yeni saç çıkmasını da sağlar. Dökülmeleri engeller ve saçların daha parlak görülmesini sağlar. Saçlar insanlar için oldukça önemlidir. Kişilerin ilk görünümündeki etkisi düşünülecek olunursa, iyi bir bakımı hak eden saçlar mavi iksir saç serumuyla, saçların günlük bakımı yapılabilir. Saç diplerine uygulanan mavi iksir serumu sonrasında saçların kolay taranmasını da sağlar. Ayrıca yüksek ısılı saç şekillendiricilerin saçlara verdiği zararda, koruma tabasıyla önüne geçebilmektedir.

Mavi İksir Kullanımı

Mavi İksir Saç Serumu Faydaları

Saçınızı içeriğinde bulunan protein sayesinde besler.

Daha canlı bir görünüm kazandırır.

Dökülmüş olan saçlarınızı geri kazandırır.

Tüyleri besleyerek saç oranınızı arttırır.

Seyrek saçları gürleştirir.

Daha parlak bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Saçınıza bakım yapar.

Düzenli kullanımda saç dökülmelerini engeller.

Saç dökülme olasılığını azaltır.

Kepek oranını yok denecek kadar düşürür.

Saçlarınızı kökten uca yeniler.

Köklere ve saç derisine bakım yaparak kopmalara engel olur.

Saçlarınızı güçlendirir ve kırılmaları azaltır.

Saçlarınıza yeterli kalitede bir bakım sağlayamadığınız için saçlarınız döküldüyse bu kayıpları ürün kısa süreç içerisinde gidermektedir.

Yaşın ilerlemesi ile birlikte, hayat tecrübesi edinirken katlanılmak zorunda kalınan stres saçlarınızda kayıplar meydana getirdiyse Mavi İksir tam size göre.

Ürünü ortalama 2 aylık süreç içerisinde kullanmanız halinde kayıplarınızın oluştuğu bölgede yeniden saçlarınızın çıktığına şahit olabilecek ve aynalara düşman olmaktan kurtulacaksınız.

Mavi İksir Saç Serumu İçeriği

Çinko

Demir

Folik asit

Protein

E Vitamini

Mavi İksir Sonuçları

Mavi iksir kullanıma başlandıktan sonra saçlarda tüy şeklinde yeni saçlar çıkabilecektir. Bunların iyi beslenmesiyle yeni, sağlıklı saçlar ortaya çıkacaktır. Temiz saça uygulanması saç köklerinin mavi iksiri çok daha rahat algılayabilmesi içindir. Hamilelerde kullanımıysa, doktor tavsiyesi olmadan kullanım önerilmemektedir. Saklama koşulları da serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Saç köklerini besleyen mavi iksir 5 6 damlası her kullanım için uygun olacaktır. Son kullanım tarihide göz önünde bulundurularak kullanımı aksatmadan ve serumdan faydayı sağlamak adına zamanında kullanılmalıdır. Mavi iksir ilaç değildir. Tedavi edici doğal saç serumlarındandır. İstenilen sonucu alınabilmesi, düzenli kullanımı gerektirir.

Mavi iksir siparişini için hemen tıklayın : https://www.saglikvitrin.com/mavi-iksir

Mavi İksir Kullanımından Sonra Kullanıcı Yorumları

40 gündür kullanıyorum bu kadar hızlı etki edeceğini alırken açıkçası hiç düşünmemiştim. Yerler saç toplamak benim için işkence haline gelmişti. Kötü cansız uzayan saçlarımdan kurtulduğum için çok teşekkür ederim.

Yeni başladım kullanmaya. Yaklaşık 20 gün oldu. Annem artık saç dökülmelerimden bıkmıştı. En çota kendisi seviniyor mavi iksir ile tanıştığıma iyi kullanmışım şimdi hem annem hem de ben çok daha mutluyuz.

Yeni başladım kullanmaya. Yaklaşık 20 gün oldu. Annem artık saç dökülmelerimden bıkmıştı. En çota kendisi seviniyor mavi iksir ile tanıştığıma iyi kullanmışım şimdi hem annem hem de ben çok daha mutluyuz.

Yeni başladım kullanmaya. Yaklaşık 20 gün oldu. Annem artık saç dökülmelerimden bıkmıştı. En çokta kendisi seviniyor mavi iksir ile tanıştığıma iyi kullanmışım şimdi hem annem hem de ben çok daha mutluyuz.

Düzenli kullanım sağladım. Her duştan sonra saç diplerine ve uçlarına yedirerek sürdüm. 2,5 aydır kullanıyorum. 1 aydan sonra tam anlamıyla etkisini gösterdi. Teşekkürler

Merhabalar, 3 aydır düzenli kullanıyorum. Benim ile birlikte kız kardeşimde kullanmaya başladı. Yaz ayların da sürekli saçlar yıkandığından dolayı da daha düzenli kullandım. İkimizde de çok işe yaradı. Teşekkürler.

Ben ürünü kullandım. Saçlarım çok cansız ve kopmaya çok müsait ince telliydi. Kısa sürede hem saçlarım canlandı hem de hızlı bir şekilde uzadı. Teşekkür ediyorum.

Piyasada ki birçok markayı kullandım. Mavi iksiri keşfettik den sonra en iyi ürünü bulmuş oldum. Uzamayan saçlarım artık çok daha hızlı uzayıp dökülmem azaldı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mavi serumu surekli kullan mak gerekiyormu yoksa azalta azalta mi birakmak gerekiyor
    Azaltarak birakmak gerekirse kac kutudan sonra azaltmak gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı