Doğal Takviyeler

Limon Tuzu Tüy Döker mi?

Vücudumuzun bazı bölgelerinde bulunan istenmeyen tüyler özellikle kadınlar için ciddi bir sorundur. Bu tüylerden kurtulmak için bazı doğal ve zararsız yöntemler bulunmaktadır. Bu bitkisel çözümler sayesinde doğal yollarla tüylerden kurtulabilirsiniz. Doğal yöntemler arasında bulunan ve bayanların çok fazla araştırdığı Limon tuzu tüy döker mi? En fazla merak edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Doğal olan bu yöntem sayesinde tüyleriniz den kısa bir süre içinde kurtulmanız mümkün olmaktadır.

Limon Tuzu Karışımı İle Tüylerden Kurtulun

Vücudunuzda bazı nedenlerden dolayı olması gerekenden daha fazla tüylenme meydana gelebilir. Kalıtsal nedenlerin dışında, stres, menopoz, kullanılan ilaçlar, hormonal değişiklikler gibi etkenler aşırı tüylenmeye neden olabilir. Tüm bu etkenler sonrasında oluşan tüylenmeden ağda, epilasyon ve lazer yöntemi ile kurtulabilseniz de bu yöntemler vücudunuza zarar verebiliyor. Doğal yöntemlerle bu tüylerden kurtulmak için ise limon tuzu kürü kullanabilirsiniz. Oldukça basit olan bu uygulama ile 3 ay içinde tüyleriniz den kurtulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli etken düzenli olarak kullanmak. Uygulama ile birlikte ayrıca cildinizde pürüzsüz bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

limon tuzu

Limon Tuz Kürü Tarifi

İstenmeyen tüylerden doğal yöntemler ile kurtulmak mümkün olabilir. Tamamen doğal ve etkili bu yöntemler arasında limon tuzu kürü bulunuyor. Bu kür sayesinde tüyleriniz den kurtulabilir ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Kür için kullanılacak malzemeler arasında, limon ve tuz bulunuyor. Bu iki malzeme ile kısa sürede tüylerinize veda edebiliyorsunuz. Kürü hazırlamak için limon ve tuzu karıştırmanız yeterli olacaktır. Hazırladığınız kürü, tüylerinizi aldıktan sonra her gün düzenli olarak tüylenme olan bölgeye uygulamanız yeterli olacaktır. İçerisinde limon ve tuz olması sebebi ile yanma hissi duymanız normal, bu his kısa süre sonra geçecektir.

limon tuzu kürü tarifi

Limon Tuzu Kürü Uygulama

Limon tuzunu uygulayabileceğiniz en basit yöntem, limonu sıkıp için tuzu dökerek karıştırabileceğiniz uygun bir kap bulmak ve kürü bu kap içerisinde hazırlamak. Bunun için en uygun kap sprey kutusu olacaktır. Hazırladığınız kürü, tüylerinizi aldığınız bölgeye ovalayarak yedirmeniz ve bir kaç saat beklemeniz gerekiyor. Bir kaç saat sonra duş alarak nemlendirici sürebilirsiniz. En başta uygulama sırasında yanma hissi duysanız da belirli süre sonra bu his azalacaktır. Hem tüyleriniz den kurtulacak hem de cildiniz daha güzel bir görüntüye kavuşacaktır. Uygulamayı düzenli olarak yapmanız tüyleriniz den kurtulmak için yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı