Zayıflama

Keto Tabs Ketojenik Tablet Nedir? Nasıl Kullanılır?

Özellikle yaz aylarına daha güzel bir vücutla girmek isteyenler ile tüm çabalarına rağmen istedikleri miktarda kilo veremeyenler, piyasadaki değişik ilaçları kullanıyorlar. Merdiven altı olarak tabir edilen bu ilaçlar, zayıflatmadığı gibi birçok önemli sağlık sorununa da neden oluyor. Tanınmış birçok kişinin mükemmel bir şekilde zayıfladığını görenler, bu zayıflamanın da ketojenik tablet sayesinde olduğunu öğrenince, bu tablet hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. İnternet ortamı ile birçok sosyal medya platformunda keto tabs ketojenik tablet nedir? Nasıl kullanılır soruları, her gün katlanarak artıyor. Özellikle kullananların olumlu yorumları ile kullanımdan sonraki görüntüleri, ketojenik tabletin yaygın olarak kullanılmasını hızlandırıyor.

Keto tabs

Ketojenik Tabletin Özellikleri Nelerdir?

Keto tabs bir çok konuda fayda sağlamaktadır. Bu faydaların ortak özelliği ise hepsinin gerçekleşmesi vücudun kilo kaybetmesine yardımcı olmaktadır. Süreç kimi bireyler için hızlı olurken bazı kişiler için ise yavaş gerçekleşebilir. Son yılların mucizevi buluşu olarak kabul edilen keto tabs özellikleri şunlardır;

 1. Vücuda giren karbonhidratları tutar
 2. İştah kontrolü sağlar (atıştırma yapma ihtiyacını ortadan kaldırır)
 3. Vücut metabolizmasını beş kat daha hızlandırarak, daha hızlı yağ yakılmasını sağlar
 4. Tamamen doğal maddelerden üretilmiştir, güvenilirliği test edilmiş ve sağlık bakanlığı iznine sahiptir
 5. Sürekli tokluk hissi sağlar ve en hızlı yağ yakıcıdır
 6. Eczane desteklidir.
 7. Gluten ve laktoz içermez
 8. GDO’suzdur ve içeriğinde soya bulunmamaktadır

Karbonhidrat Tutumu Neden Önemlidir?

Ülkemizde tüketilen ekmek miktarı ile dünyada ilk sırada bulunmaktayız. Ayrıca makarna tüketiminde üçüncü, pirinç tüketiminde ise dördüncü sırada bulunmaktayız. Tüketilen bu besinler, tam bir karbonhidrat depolarıdır. Karbonhidratların aşırı tüketilmesi vücudun beslenme düzenini bozarak aşırı kilo almaya sebep olmaktadır. Karbonhidratlar aynı zamanda kandaki şeker oranını yükseltmekte ve vücudun yağ ve şeker depolamasını hızlandırmaktadır. Bu da insülin direncini arttırmakta, şeker ve kalp hastalığı gibi birçok soruna neden olmaktadır. Ketojenik tabletler ise, yemeklerde alınan karbonhidrat, yağ ve şekerleri tutarak, vücut tarafından emilmesine engel olmaktadır. Böylece vücuda zararı olan bu besinler, depolanmadan vücuttan dışarı atılmaktadır.

Ketojenik Tabletin İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Ketojen tabletin içeriğinde bulunan maddeler şunlardır;

 1. 3,4 mg klorofil: klorofil sayesinde tabletlerin her biri vücutta detoks etkisi yaratmaktadır. Bu sayede vücuttaki ödem ve toksinlerin % 85’den daha fazlası, bir aylık kullanımda vücuttan dışarı atılmaktadır.
 2. 2,6 mg kitosan: kitosan maddesi deniz kabuklularından elde ediliyor. Bu madde, yemeklerde tüketilen yağ, karbonhidrat ve şekerin % 73’ünün, vücuttan emilmeden atılmasını sağlıyor.
 3. 0,6 mri kazein: hızlı yağ yakımını sağlar.
 4. 1,7 mg l-carnitine: L-carnitine maddesi, profesyonel sporcular tarafından uzun yıllardır kullanılan, en ideal yağ yakıcıdır.
Ketojenik tablet nasıl zayıflatır

Ketojonik Tablet Nasıl Zayıflatır?

Özellikle aşırı kilolu kişilerin vücutlarında depolanan yağların parçalanması, imkansız hale gelmektedir. Vücut bu yağları parçalamak için uğraşırken aşırı miktarda karbonhidrat kullanmakta, bu da insanların çok kısa sürede acıkmasına neden olmaktadır. Ketojen tablet ise, vücuda giren karbonhidratları tuttuğundan, vücut kendi depolarındaki maddeler ile bu sertleşmiş yağları yakmak için çalışmaktadır. Ketojenik tabletlerin 10 günlük alımından sonra yapılan, mikroskopik incelemede, sertleşmiş olan bu yağların yakılmaya başlandığı ve azaldığı gözlemlenmiştir. Ketojenik tablet içeriğinde bulunan diğer maddelerin de yardımı ile vücuttaki yağ yakım hızı yedi kata kadar artmaktadır. Bu da daha hızlı kilo verilmesine ve daha güzel bir vücuda sahip olunmasını sağlamaktadır. Özellikle beslenme uzmanları tarafından önerilen diyet programı ile keto tabs kullanıldığında, haftada 5 kilograma kadar kilo verilebilmektedir.

Ketojonik Tablet Nasıl Kullanılır?

Ketojenik tabletlerin akşam yemeklerinden yaklaşık yarım saat önce olmak üzere, bir tablet olarak kullanılması önerilmektedir. Bir aylık kullanımdan sonra ise, bir ay ara verilmesi gerekmektedir. Ketojenik tablet aynı zamanda ketejenik beslenme ile beraber uygulanmalıdır. Maksimum verimi alabilmeniz için en önemli olay bu noktadadır. Düzenli bir beslenme ile ve keto tabs ketojenik tablet sayesinde kısa sürede ciddi oranlara veren kilo kaybı görebilirsiniz. Aynı zamanda sizleri diyet gibi bir programa da sokmuyoruz. Bu beslenme yöntemi ile sadece yaptığınız işlem günlük olarak tüketebileceğiniz besinleri belirlemektir. Bu düzenlemeler kişinin kendine göre hazırlayabileceği oldukça kolay bir programdır. Örneğim ketojenik beslenmede tüketilebilecek gıdaların grubunda olan bazı besinleri belirleyerek kahvaltıda bu besinleri tüketmeniz gerekmektedir.

Keto Tabs Ketojenik Tablet Faydaları

Keto Tabs Faydaları Nelerdir?

Keto tabs ketojenik tablet vücuda bir çok konuda fayda sağlamaktadır. Özellikle insanlar kilo verme konusunda faydaları ile ilgilenirken farkında olmadan gördükleri fayda ise sağlıklarıdır. Keto tabs öncelikle kilo kontrolü sağladığı için obezite ve kilodan kaynaklanan bir çok rahatsızlığa karşı insanları korumaktadır. Ayrıca vücuttaki yağ, karbonhidrat ve proteini dengelediği için kişinin vücudu düzenlenir ve kilo dağılımı düzelirken aynı zamanda vücut kitle indeksi de dengelenmektedir.

Sağlığın korumak günümüzde oldukça zor olduğu için bu sağladığı faydalar oldukça önemlidir. Özellikle protein dengelenmesi vücut gelişimi için oldukça önemli bir konudur. Kasların onarılması gibi vücutta oldukça önem taşıyan bir çok görev protein ile gerçekleşmektedir. Bu sayede kas ve kemik ağrıları da oldukça hızlı bir şekilde düzelmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Ben bir haftadır kullanmaya başladım ilk 3 gün güzeldi sonra 3 4 gündür aşırı derecede şişkinlik yapıyor bana bu konuyla ilgili yardımcı olur musunuz rica etsem nasıl kullanmak gerekli ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı