Doğal Takviyeler

Göğüs Büyütme Yöntemleri Neler?

Her kadının hayali yeteri kadar doldun ve şekilli bir göğüslere sahip olmaktır. Bazı kadınlar bu konuda oldukça şanslı olduğu gibi bazıları da küçük göğüslerinden şikayetçidir. Göğüs gelişimini etkileyen östrojen ve progesteron olmak üzere 2 hormon vardır. Bunun yanı sıra bireyin genetik yapısı ve beslenme şeklide göğüs boyutunu etkiler. Göğüs büyütme yöntemlerinden bahsedecek olursak;

Rezene Tohumu İle Büyütme

Rezene tohumu östrojen üretimini hızlandırır. Bunun için 1 tatlı kaşığı rezene tohumu, bal ve 1 bardak su işinizi görecektir.

Rezeneyi suda kaynattıktan sonra 5 dakika demlenmeye bırakın ve soğutmadan için. Günde 2 kez düzenli olarak tüketildiği taktir de işe yarayacaktır.

rezene tphumu ile göğüs büyütme

Göğüs Egzersizleri İle Büyütme

Bu yöntem göğüs büyütmek için ilk başvurulan yöntemdir. Bu yöntem ile göğüslerinize şekil verebilir ve azda olsa büyüme sağlayabilirsiniz. En çok bilinen egzersiz ”bench press” diye adlandırılan göğüs kası aletleridir. Göğüs kaslarının ileri doğru itilmesini sağlayarak belirginleşmesini sağlarlar. Egzersiz yapılırken kullanılan barı ileri doğru itelemeden önce kendinize iyice çekmeli ve kendinizi zorlamamalısınız. Egzersizin yanı sıra göğüs masajları ile de büyütme sağlayabilirsiniz.

Uygulayacağınız masaj dokuları harekete geçirerek büyümesini sağlar. Bu işlemlerin düzenli bir şekilde yapılması şarttır. Günde en az 2 kez 10 15 dakika dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapmalısınız. Masajı göğüs kremleri ile yaparsanız daha fazla fayda görebilirsiniz.

Doğal Bitkiler İle Göğüs Büyütme

Kozmetik ve ilaç sektöründe kullanılan birçok içerik bitkilerden elde ediliyor. Doğal yollardan göğüs büyütmek isteyen kişilerin en etkili yöntemi bitkiler olacaktır. Göğüs büyütmek için önerilen en etkili bitkiler arasında kızıl yonca, sabal meyvesi ve çemen otu yer almaktadır. Çemen otu deriye uygulanarak yapılan yöntemdir. Sabal meyvesi ve kızıl yonca ise tüketilerek sonuca ulaşabileceğiniz bitkiler arasındadır. Bu bitkiler vücudunuzda östrojen ve testosteron dengesini sağlar ve vücutta göğüs büyütücü etkiye sahiptir. Tüm yolları denedikten sonra hala bir sonuca ulaşamayanlar için son çare göğüs büyütme ameliyatı olacaktır.

göğüs büyütme yöntemleri

Göğüs Büyütme Ameliyatı

Göğüs büyütme ameliyatları bayanları yormadan kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilen ve kadınlar tarafından çok sık tercih edilen bir yöntemdir. Ameliyat sırasında meme bölgelerine silikon implant veya yağ enjeksiyonları kullanılır. Bu tür ameliyatlar genellikle vücutlarına oranla memelerinin küçük olduğu kadınlara yapılır. Günümüzde pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Ancak bu tür ameliyatlara girmeden önce kesinlikle iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Silikon implantlar doğal bir görünüm verirler. Ameliyat sırasında küçük kesikten göğüs altına yerleştirilir. Bunlar göğüs bedeninize göre belirlenir. Numara büyüdükçe aynı oranda implant da büyür. İmplantların da kendi aralarında çeşitleri vardır. Gözyaşı damlası implantlar ve yuvarlak implantlar. Gözyaşı damlası implantlar da görüntü doğaldır ve alt kısım fazla hacime sahiptir. Yuvarlak implantlar da hacim üst kısımdadır. minimal bir görünümü vardır.

[alert type=”success” close=”false”]Göğüs büyütmek için tamamen doğal ve bitkisel olan Bust XL ürününü hemen satın alabilirsiniz.[/alert]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı