Zayıflama

Beecure Mide Botoksu Nedir? Kullananlar Ne Dedi?

Beecure mide botoksu bir tür gıda takviyesidir. Eczanelerde satışa sunulan bu gıda takviyesi, eczanelerde 69 Türk Lirası artı kargo fiyatı şeklinde satılmaktadır. Ürün bir gıda takviyesi olup ilaç yerine geçmediği kesin olarak bilinmelidir. Bu durum zaten ürün etiketi üzerinde yazmaktadır. Eczanelere danışarak bu ürünün sizin için olup olmadığını sorabilirsiniz. Zaten ürün genel kullanıcılar için tasarlanmış olup genellikle herhangi bir sıkıntı yaşanmadan kullanılabilmektedir. Bu yazımızda ise ürün hakkında genel bilgiler vereceğiz.

Beecure Ürün Takviyesi

Beecure, adında da anlaşılacağı gibi bir ürün takviyesidir. Ürünün hacim olarak bir şasesi 10 gram olarak belirlenmiştir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanımı önerilen ürünün kutusunda yaklaşık olarak otuz şase bulunur.

Beecure Mide Botoksu

Mide botoksundan kullanan şahısların internette, sosyal medya mecralarında yapmış oldukları kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman herhangi bir kötü yorumla karşılaşmadık. Kullanan kişiler ne dedi sorusuna daha fazla cevap almak isterseniz interneti incelemek en iyisidir.

Şikâyet web sitelerinde şu an için kötü bir başlık görmedik. Türkiye’nin en çok ziyaretçi alan kadın forumlarından “kadınlar kulübü” web sitesinde ürünle ilgili kötü bir kullanıcı yorumuna rast gelmedik. Üretim menşei ülkemiz olan bu ürünü satın almak için web sitesine ve aktarlara bakabilirsiniz.

Beecure Gıda Takviyesi Kullanımı

Ürünün satış fiyatları alınan kutu sayısına göre değişkenlik gösterir. Burada fiyatları listeleyeceğiz.

  • 1 kutu 99 Türk Lirası artı kargo fiyatı
  • 2 kutu 179 Türk Lirası artı kargo fiyatı
  • 3 kutu 299 Türk Lirası kargo ücreti yok

Görüldüğü üzere fiyatlar bir mide botoksun gıda takviyesi için oldukça uygun fiyatlar olarak gözükmektedir. İlk kullanımda bir kutu olarak deneme yapıldıktan sonra çoklu kutular satın alarak kutu başına fiyatı daha ucuza getirmek en mantıklı çözüm olarak gösterilmektedir. Bu nedenle ürünü ilk defa kullanacaksanız tek kutu olarak sipariş etmek en mantıklısıdır.

Gıda takviyesi ürün günde iki kez kullanılır. Bu şekilde kullanım en doğru kullanımdır. Duruma göre günde tek olarak kullanılması da uygun olabilir ama ikiden fazla kullanılmamalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı