Doğal Takviyeler

Askoa Faydaları Nelerdir?

Askoa, düzenli kullanımda solunum sorunlarınızı ortadan kaldıran ve ciğerlerinizi temizleyen bir takviye gıdasıdır.  Düzenli kullanımda sizlere birçok konuda fayda sağlar. Tamamen doğal bileşenlere sahip olan bu takviye ürününün faydaları şu şekildedir;

 • Anti viral, anti mikrobiyal,  anti parazitik, anti tümör ve çok güçlü bir antioksidan olarak tüketilebilir.
 • Vücudunuzda antikor üretiminin artmasında son derece etkili bir takviyedir.
 • Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Bununla birlikte grip ve nezle gibi mevsimler hastalıklara ve mikroplara karşı vücut direnci yükselir.
 • Grip ve diğer tüm virüs kaynaklı hastalıklara olumlu etkide bulunur.
 • İnfluenza ve herpes virüslerinin büyümesine engel olur.
 • Akciğerlerdeki daralmış olan hava kanallarını temizlemektedir.
 • Nefes almada yaşanan zorlukları ortadan kaldırır.
 • Sigaranın olumsuz etkileriyle mücadele eder.
 • Akciğer, sinüs ve solunum yollarını temizler.
 • Sigara kullanımına bağlı ciğerlerinizde zaman içinde ortaya çıkan hasarları onarmaktadır.
 • Astım ve KOAH gibi hastalıklara karşı etkilidir.
 • Öksürme, bronşit ve balgam gibi sorunlarla mücadelede yardımcı olur.

Askoa kullananlar özellikle sigaraya bağlı yaşadıkları solunum sıkıntılarından kurtulmaktadır.

Askoa Kullanımı Nasıl Olur?

Askoa kullanımı son derece pratik bir üründür. Rahat nefes almanız için tasarlanan bir destek gıdasıdır.  Bu ürün düzenli kullanımda vücuttaki toksinleri temizleyici özelliğe sahiptir. Düzenli olarak kullanırsanız ciğerlerinizi temizler ve haftada bir kere kullanım dahi birçok hastalığa karşı bağışıklığı güçlendirir.

Bu ürünü ayrıca haftada birkaç defa da kullanabilirsiniz. Ürünü kullanırken içeriğini mutlaka okuyun. Tamamen doğal olan bir üründür. Bu yüzden belirlenmiş bir yan etkisi yoktur. Ancak bileşenlerinden birine alerjiniz varsa doktorunuzun tavsiyesiyle kullanmalısınız.

Askoa plus sabah saatlerinde kullanılabileceği gibi gün içinde istediğiniz an kullanabileceğiniz bir üründür. Çam kozalağı özütü bileşeni sayesinde bağışıklığa,  belli virüslere, mide sorunlarına, akciğer sorunlarına,  radyasyona karşı etkili bir üründür.

Askoa İçeriğinde Ne Var?

Askoa takviye ürününün içinde ana madde olarak kızılçam kozalağı ekstratı vardır. Bu ekstrat birinci kalite kızılçamdan elde edilmektedir. Bunun yanında adaçayı, ekinezya ekstratı,  biberiye, ısırgan otu, okaliptüs,  nane suyu, kekik gibi bileşenler vardır. Görüldüğü gibi tamamen bitkisel bir ürün olarak üretilmektedir.

Askoa bilimsel araştırmalar sonucunda tüm etkileri ortaya konmuş bir üründür. Ürünün kullananlar üzerinde hiçbir yan etkisi yoktur. Kimyasal hiçbir bileşen barındırmaz. Kızılçam ekstratı bağışıklığı güçlendirdiği gibi antikor üretimini de destekler. Ayrıca birçok rahatsızlığa ve solunum sorunlarına karşı da mücadelecidir. Çok güçlü bir antioksidan olduğunu da unutmamak gerekir.

Askoa Fiyatları

Askoa fiyatları kutu bazında belirlenmektedir.30 günlük başlangıç ve devam paketi,  60 günlük uzman önerisi paketi, 90 günlük garantili tedavi paketi olarak üç farklı şekilde satılır. Bu ürünün fiyatları çoklu alımlarda daha indirimlidir.  30 günlük 1 kutu, 60 günlük 2 kutu, 90 günlük pakette 3 kutu Askoa bulunmaktadır. En uygun fiyatlı doğal takviyeler için hemen satın alın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı